Airfel Marka Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisimiz

Airfel kombiler ve diğer tüm kombi marka çeşitleri için Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.

Airfel Kombi Arıza Tespiti

Öncelikle uzman ekibimiz tarafından özenle kapağı açılan kombinizin arıza tespit işlemi yapılır. Airfel kombilerin arıza kodları incelenir ve arızanın nereden kaynaklandığı bulunur.

Airfel Kombi Bakımı

Airfel kombiler için en önemli konu, arıza yapmadan önce yılda en az 2 sefer bakımlarının düzenli yaptırılmasıdır. Airfel Kombiler, bakımları yapıldığı takdirde oldukça uzun ömürlü olarak çalışırlar. Airfel kombinizin bakımları uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Airfel Yoğuşmalı Kombi Bakımı

Airfel Yoğuşmalı kombileri çalışma mantığı daha farklı olduğundan burada kontrol edilecek parçalar biraz daha farklıdır. Airfel yoğuşmalı kombilerin bakım işlemleri esnasında Airfel Kombi tamir servisi uzman ekibimiz sizlere hizmet vermektedir.

Airfel Kombi Su Akıtma Sorunu

Airfel Kombi su akıtıyor ne yapmalıyım diye soruyorsanız öncelikle arıza kodu verip vermediğine bakılır. Görünen bir arıza kodu olmaması halinde iç aksam üzerinde gerekli bölümler sökülür ve kaçak yapabilecek tüm vanalar incelenir.

Airfel Kombi Basınç Düşmesi

Airfel kombi basıncı günlük olarak düşüyorsa, Airfel eşanjöründe çatlak olabileceği anlamına gelmektedir. Basınç düşüşleri daha sık oluyorsa tesisatta da bir sorun olabilir.